Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj. Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Wydawnictwo Czelej Sp. z o. o.

Specjalista ds. marketingu

Wydawnictwo Czelej Sp. z o. o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie i realizacja działań marketingowych i promocyjnych

  • tworzenie treści promocyjnych m.in. opisy produktów, hasła reklamowe

  • zarządzanie stronami internetowymi powierzonych projektów

  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań wspierających sprzedaż

  • współpraca z podmiotami realizującymi usługi marketingowe dla firmy

  • poszukiwanie nowych kanałów i sposobów dotarcia do potencjalnych klientów

  • analiza efektów podejmowanych działań marketingowych

  • monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem)

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna wiedza i znajomość narzędzi marketingowych

  • umiejętność tworzenia angażujących treści

  • doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi (np. drukarniami, agencjami reklamowymi i IT)

  • energia, kreatywność i samodzielność w działaniu

  • odpowiedzialność za powierzone zadania, precyzja i dbałość o szczegóły

  • wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

  • mile widziana znajomość j. angielskiego

  • znajomość programów/aplikacji do tworzenia grafik będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań i ambitnych projektów

  • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Od ponad 25 lat wydajemy publikacje medyczne i organizujemy konferencje naukowe. Wspieranie rozwoju polskich lekarzy jest dla nas motywacją do efektywnego działania. Każdy dzień pracy przynosi nam nowe szanse i inspiracje a profesjonalizm i elastyczność w działaniu to fundamenty naszych osiągnięć i pozycji, jaką dziś zajmujemy na rynku.

Przewiń do profilu firmy