Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Infinite Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działań sprzedażowych B2B prowadzonych na rynkach zagranicznych i w kluczowych z perspektywy Spółki branżach

  • Tworzenie treści związanych z realizacjami firmy – strona www, LinkedIn

  • Budowanie obecności firmy w social mediach, ghostwriting

  • Budowanie lejka sprzedażowego firmy IT w oparciu o narzędzia i techniki marketingowe

  • Współpraca przy realizacji kampanii pro sale i lead generation

  • Udział w planowaniu oraz późniejsza realizacja działań marketingowych mających na celu promocję produktów Infinite IT Solutions

  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami, serwisami i dostawcami usług na rynku zagranicznym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w marketingu min. 3 lata

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii z obszaru B2B nastawionych na pozyskiwanie leadów

  • Potrafisz pisać artykuły dla odbiorcy biznesowego/ z obszaru technologicznego

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim

  • Jesteś osobą zorganizowana i energiczną

  • Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu social mediów

  • Realizowałeś/aś promocyjne działania online, potrafisz wyciąga wnioski z sukcesów i porażek

  • Znasz narzędzia analityczne i wiesz jak wykorzystać narzędzia do automatyzacji działań

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży IT

To oferujemy

  • praca na zastępstwo do końca grudnia 2021 (z możliwością przedłużenia)

  • premie uznaniowe

  • praca zdalna

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w miłej i niestresującej atmosferze

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • realizację ciekawych projektów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Infinite Sp. z o.o.

Infinite IT Solutions jest firmą, której misją jest dostarczanie klientom nowoczesnych rozwiązań i usług informatycznych. Z naszych narzędzi korzysta już ponad 3000 przedsiębiorstw w kraju i zagranicą. Tym co cechuje naszą firmę jest profesjonalizm oraz zaangażowanie w dalszy rozwój.

Przewiń do profilu firmy