Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie tekstów promocyjno-informacyjnych

  • Bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi itp.

  • Wsparcie działań e-marketingowych

  • Rozliczanie akcji promocyjnych

  • Koordynacja obiegu dokumentów i ich archiwizacja

  • Współpraca ze wszystkimi działami

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w pracę, otwartość na nowe rozwiązania, dokładność i kreatywność

  • dobra organizacja pracy, skuteczność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • znajomość obsługi pakietu MS OFFICE i poczty elektronicznej (Word, Excel, Outlook)

  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji, wysoka kultura osobista

  • doskonała umiejętność pracy zespołowej

  • wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe – preferowane Zarządzanie i Marketing)

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu

  • zainteresowanie rynkiem e-commerce i digital marketingiem

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Szkolenia

  • Kartę MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania