Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Egen S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesów marketingowych, mających na celu bezpośrednie wsparcie działu sprzedaży

  • Tworzenie i nadzorowanie działania strony internetowej firmy

  • Kreowanie wizerunku firmy w portalach społecznościach

  • Tworzenie i aktualizacja materiałów wspierających sprzedaż

  • Projektowanie graficzne ulotek, plakatów, gazetek, katalogów

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług marketingowych

  • Planowanie budżetów marketingowych

  • Analiza działań konkurencji

  • Raportowanie wykonanych działań

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programów graficznych w tym COREL

  • Doświadczenie we współpracy z siecią sprzedaży

  • Umiejętność pisania tekstów promocyjnych

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Silna orientacja biznesowa, nastawienia na realizację celu

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz otwartość na nowe zadania

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w stabilnej firmie w dynamicznie rozwijającym się kanale sprzedaży

  • Dużą samodzielność w działaniu

Egen S.A.

EGEN S.A. to wiodący producent-dystrybutor wysokiej jakości płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Pracując z pasją i entuzjazmem, realizujemy ambitne cele oraz osiągamy kolejne sukcesy.

Przewiń do profilu firmy