Ta oferta pracy jest nieaktualna od 442 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dynamicznie rozwijająca się firma z branży spożywczej, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji żywności ekologicznej poszukuje pracownika nowoutworzone samodzielne stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    • Udział w przygotowywaniu strategii marketingowej;
    • Przygotowywanie planu i budżetu marketingowego;
    • Planowanie i wdrażanie działań z zakresu pozycjonowania marki handlowej;
    • Przygotowywanie kampanii i materiałów marketingowych, w tym tworzenie treści ulotek, artykułów, opisów produktów itd;
    • Tworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych dotyczących wprowadzania nowych produktów oraz linii;
    • Koordynowanie prac w zakresie tworzenia i zmian istniejących etykiet produktowych;
    • Przygotowywanie materiałów sprzedażowych i szkolenia dla handlowców;
    • Współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami, w tym agencjami;
    • Monitorowanie trendów produktowych, udział w procesie rozwoju produktu;
    • Analizowanie rentowności grup produktowych oraz cen na rynku;
    • Koordynowanie udziału firmy w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje, szkolenia);
    • Analizowanie i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii oraz bieżące ich usprawnianie;
    • Analiza konkurencji;
    • Odpowiedzialność za tworzenie i rozwój strony www.

    Wymagania:

    • Min 5 lat doświadczenia w dziale marketingu – WARUNEK KONIECZNY;
    • Doświadczenie w marketingu produktów żywnościowych – WARUNEK KONIECZNY;
    • Znajomość narzędzi analitycznych, w tym MS Excel - WARUNEK KONIECZNY;
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • Znajomość i umiejętność tworzenia narzędzi komunikacji marketingowych;
    • Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych;
    • Znajomość programów graficznych;
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
    • Doświadczenie w samodzielnym planowaniu, wdrażaniu i rozliczaniu akcji marketingowych;
    • Łatwość nawiązywania kontaktów;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Dobre rozumienie kanałów sprzedaży, w tym nowoczesnego;
    • Dyspozycyjność, samodzielność, dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na samodzielnym stanowisku w czołowej firmie w branży;
    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Praca w dynamicznym i zgranym Zespole;
    • Szkolenie i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.