Ta oferta pracy jest nieaktualna od 380 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 05.05.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wiodący polski producent drewnianej stolarki otworowej z Lublina, prekursor nowych rozwiązań technologicznych i lider na rynku stolarki budowlanej w Polsce
    poszukuje pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Lublin

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe);
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • znajomość oprogramowania graficznego (Photoshop, Corel, Power Point)
    • znajomość pakietu MS Office;
    • doświadczenie w projektowaniu, zarządzaniu i kontroli treści stron internetowych;
    • znajomość technik i narzędzi marketingowych;
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie;
    • komunikatywność i zdolności interpersonalne;
    • umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia;
    • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
    • wysoka kultura osobista;
    • prawo jazdy kategorii B;
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • atrakcyjny system wynagradzania;
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    • dużą samodzielność;
    • udział w realizacji nowatorskich rozwiązań.

    Zakres obowiązków:

    • kreowanie wizerunku firmy;
    • bieżąca ocena sytuacji marketingowej oraz analiza rynku;
    • planowanie akcji reklamowych i promocyjnych;
    • przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych;
    • projektowanie, zarządzanie i kontrola treści stron internetowych;
    • prezentowanie wyrobów firmy na targach i wystawach;
    • planowanie i organizowanie akcji marketingowych wspierających sprzedaż oraz analiza ich efektywności;
    • redagowanie tekstów prasowych, kontakty z mediami;
    • organizowanie konferencji i szkoleń;
    • współpraca z agencjami reklamowymi oraz mediami.

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji CV
    poprzez kliknięcie w przycisk:

    top

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom