Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 05.05.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Wiodący polski producent drewnianej stolarki otworowej z Lublina, prekursor nowych rozwiązań technologicznych i lider na rynku stolarki budowlanej w Polsce
poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Lublin

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość oprogramowania graficznego (Photoshop, Corel, Power Point)
  • znajomość pakietu MS Office;
  • doświadczenie w projektowaniu, zarządzaniu i kontroli treści stron internetowych;
  • znajomość technik i narzędzi marketingowych;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie;
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne;
  • umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dużą samodzielność;
  • udział w realizacji nowatorskich rozwiązań.

Zakres obowiązków:

  • kreowanie wizerunku firmy;
  • bieżąca ocena sytuacji marketingowej oraz analiza rynku;
  • planowanie akcji reklamowych i promocyjnych;
  • przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych;
  • projektowanie, zarządzanie i kontrola treści stron internetowych;
  • prezentowanie wyrobów firmy na targach i wystawach;
  • planowanie i organizowanie akcji marketingowych wspierających sprzedaż oraz analiza ich efektywności;
  • redagowanie tekstów prasowych, kontakty z mediami;
  • organizowanie konferencji i szkoleń;
  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz mediami.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji CV
poprzez kliknięcie w przycisk:

top

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się