Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

TBV Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie wizerunku firmy;

  • prowadzenie internetowych kampanii reklamowych;

  • administrowanie i rozwój profilu firmy w social media;

  • redagowanie treści na stronie internetowej;

  • przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych;

  • przygotowanie stoiska firmy na targach;

  • planowanie i organizowanie akcji marketingowych oraz promocyjnych wspierających sprzedaż;

  • redagowanie tekstów prasowych, kontakty z mediami;

  • współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami oraz grafikami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe);

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; (mile widziana doświadczenie w marketingu i reklamie na rynku nieruchomości);

  • znajomość pakietu MS Office;

  • doświadczenie w projektowaniu, zarządzaniu i kontroli treści stron internetowych;

  • znajomość technik i narzędzi marketingowych;

  • komunikatywność i zdolności interpersonalne;

  • umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia;

  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • prawo jazdy kategorii B;

  • mile widziana znajomość oprogramowania graficznego (Photoshop, Corel).

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • dużą samodzielność.

TBV Sp. z o.o.

TBV to firma deweloperska w sektorze budownictwa mieszkaniowego oraz usługowego. Jesteśmy obecni na lubelskim rynku od 2004 roku. Przez ten czas zyskaliśmy reputację stabilnego i rzetelnego pracodawcy. Pracownicy Spółki, których cechuje entuzjazm, zaangażowanie i profesjonalne podejście do pracy, tworzą zgrany i dobrze dobrany zespół.

Przewiń do profilu firmy