Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A.O firmie

  • Łęczyńska 58, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A.

Łęczyńska 58

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o spójny wizerunek firmy, tworzenie materiałów marketingowych w tym: dokumentów, prezentacji i materiałów do druku

  • Uczestnictwo w tworzeniu planów marketingowych i kampanii reklamowych

  • Przygotowanie materiałów promocyjnych

  • Współpraca z agencjami, grafikami, drukarniami

  • Współpraca z zespołem sprzedaży w celu osiągnięcia celów firmy

  • Współpraca z partnerami i klientami

  • Monitorowanie spójności marki w dokumentach, prezentacjach i materiałach

  • Tworzenie treści do artykułów branżowych

  • Monitorowanie i aktualizacja informacji na stronach internetowych firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętność działania w oparciu o ustalone priorytety

  • Dobra znajomość programów pakietów biurowych

  • Doskonałe umiejętności analityczne, komunikacyjne i prezentacyjne

  • Umiejętność tworzenia i edycji tekstów

  • Znajomość Google Analytics, Gimp/ Adobe Photoshop, mediów społecznościowych i narzędzi do marketingu e-mailowego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i jakości pracy

Spółka Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. jest znanym producentem nowoczesnych wag elektronicznych, będących często składnikami większych systemów komputerowych, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach gospodarki. Przedsiębiorstwo, które na stałe wpisało się w obraz miasta i jest znaczącym punktem wśród producentów wag na mapie kraju. Istnieje na niej od 140 lat, co świadczy o ogromnym doświadczeniu ludzi, którzy pracują w firmie FAWAG. Z lubelskiej fabryki pochodzą wagi, mierniki, terminale i programy komputerowe, które wspierają sprzedaż, produkcję, usługi, transport i logistykę.

Przewiń do profilu firmy