Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

VECO-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu oraz wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych
  • mierzenie efektywności działań marketingowych
  • współpraca z działem sprzedaży
  • prowadzenie badań marketingowych – analiza rynku i konkurencji
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (SEO, Adwords, grafik, programista)
  • opracowanie oraz prowadzenie ogłoszeń internetowych
  • prowadzenie strony internetowej oraz profilu social media
  • współudział przy tworzeniu katalogów
  • analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • rozwinięte kreatywne myślenie, odpowiedzialność i dobra organizacja czasu
  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze profili LinkedIn, Facebook, Instagram
  • lekkie pióro, umiejętność pisania atrakcyjnych treści
  • sumienność, życzliwość
  • minimum dwa lata doświadczenia w dziale marketingu
  • umiejętność analizowania raportów dotyczących SEO oraz Adwords
  • wysoka motywacja, nastawienie na realizację celów oraz pełne zaangażowanie
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość pracy zdalnej, choć preferowana jest praca w siedzibie firmy (ul. T. Kościuszki 25/13, 05-300 Mińsk Mazowiecki)
  • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności (system premiowy)
  • Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie pracownicze
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

VECO-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VECO-BET jest wiodącym dostawcą elementów prefabrykowanych dla budownictwa drogowego, mieszkaniowego oraz przemysłowego jak i elementów małej architektury wykonanych z betonu architektonicznego wprowadzanych do sprzedaży pod marką ARTLINE BETON (www.artline-beton.pl). Wieloletnia praktyka, pozwoliła nam na zdobycie ogromnego doświadczenia oraz wypracowania wiedzy koniecznej do osiągnięcia satysfakcji klienta. Tworzymy zgrany zespół, współpracujący z największymi firmami w Polsce.

Jeżeli jesteś kreatywny, zaangażowany, rozwój własny i firmy sprawia Ci przyjemność, a znajomość branży budowlanej nie jest Ci obca to stworzymy dla Ciebie idealne miejsce pracy na długie lata z możliwością rozwoju. Preferujemy kandydatów, którzy zdecydują się na pracę stacjonarną w biurze w Mińsku Mazowieckim, jednakże z wielką przyjemnością rozpatrzymy też kandydaturę osób chcących podjąć pracę zdalną.

Specjalista ds. marketingu, małopolskie