Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu Marki i Promocji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. to jeden z kluczowych podmiotów Grupy Kapitałowej PGNiG. Spółka rozpoczęła działalność operacyjną 1 sierpnia 2014 r. stając się największym sprzedawcą gazu w Polsce. Głównym zadaniem spółki jest obsługa handlowa klienta detalicznego w zakresie sprzedaży gazu ziemnego i energii elektrycznej.

    Miejsce pracy: Warszawa
    PKA_99_CEN_2017

     Opis stanowiska:

    • Udział w tworzeniu i realizacji strategii zarządzania marką w zakresie polityki marketingowej firmy;
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku oraz proponowanie i realizacja działań marketingowych;
    • Przygotowanie i realizacja kampanii ATL oraz optymalizacja wyników prowadzonych działań;
    • Koordynowanie współpracy z agencjami, odpowiedzialność za jakość realizowanych działań;
    • Analizowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji;
    • Organizacja eventów wewnętrznych i zewnętrznych firmy;
    • Współudział w tworzeniu nowych produktów i usług.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Szeroka wiedza ekspercka w zakresie zagadnień marketingowych;
    • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu kampanii ATL skierowanych do masowego klienta;
    • Wiedza z zakresu komunikacji marketingowej oraz tworzenia briefu potrzebnego do opracowania materiałów ATL;
    • Doświadczenie w pracy z agencjami i podwykonawcami oraz umiejętność egzekwowania oczekiwanych efektów od podwykonawców;
    • Umiejętność strategicznego myślenia, analizowania i planowania;
    • Doświadczenie w organizacji eventów zewnętrznych;
    • Zaangażowanie, kreatywność, inicjatywa, asertywność;
    • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Atrakcyjną pracę w dynamicznym środowisku;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest PGNIG Obrót Detaliczny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 01-248, Jana Kazimierza 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.