Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Marki, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma z branży biurowej

    poszukuje osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. marketingu
    Miejsce pracy: Marki koło Warszawy
    Miejsce pracy: Marki, Warszawa (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie wsparcia marketingowego i promocyjnego dla produktów
    • Przygotowywanie wprowadzenia nowych produktów
    • Prowadzenie szkoleń produktowych
    • Analiza działań konkurencji
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi umożliwiającymi realizację założonych celów
    • Komunikacja z innymi działami w firmie (Sprzedaży, Finansów oraz Logistyki)
    • Ścisła współpraca z Centralą firmy

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie, poparte sukcesami doświadczenie w dziale marketingu na samodzielnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (ok. 40% komunikacji odbywa się w języku angielskim)
    • Kreatywność i nieszablonowe podejście do tematu
    • Potrzeba ciągłego doskonalenia umiejętności
    • Bardzo dobra znajomość programów pakietu Office (Word, Excel, Power Point)
    • Samodzielność i świetna organizacja pracy
    • Doskonała komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Silna motywacja i chęć do pracy
    • Nastawienie na efekty i realizację celów
    • Wysoka kultura osobista

    Oferta:

    • Praca w międzynarodowej organizacji
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Wynagrodzenie zasadnicze miesięczne plus roczny system premiowy
    • Dofinansowanie opieki medycznej
    • System szkoleń

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)