Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

NMS Recruitment

8 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:
Opis stanowiska
  • analiza cyklu zakupowego i dopasowywanie odpowiednich działań marketingowych,
  • projektowanie nowych działań marketingowych,
  • monitorowanie najważniejszych wskaźników,
  • współpraca z różnymi działami firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zdolności analitycznego myślenia (praca z danymi),
  • otwartość na nowe doświadczenia, orientacja na rozwiązywanie zadań oraz kreatywność,
  • odpowiedzialność i umiejętność dobrej organizacji pracy.

Oferowane warunki pracy

  • umowa o pracę w firmie o mocno ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 8000 do 10000 zł brutto w zależności od doświadczenia,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (w tym prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kartę Multisport),
  • atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Warszawy,
  • możliwość rozwoju kariery.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921

Ogłoszenie archiwalne