Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.O firmie

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Willowa 87

Modlniczka (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

Szukamy osób kreatywnych, samodzielnych, gotowych na wyzwania, które będą w pełni odpowiedzialne za opracowanie, wdrożenie i rozwój strategii marketingowej spółek.

Powierzymy Ci następujące obowiązki:

• Opracowanie strategii, brandingu oraz marketingu szerokorozumianego.

• Planowanie i realizację działań marketingowych

• Budowanie wizerunku i rozwoju marki, również jako pracodawcy

• Opracowanie analiz i materiałów wspierających sprzedaż

• Kreowanie pozytywnego wizerunku spółek

• Aktualizację stron www, prowadzenie mediów społecznościowych

• Prowadzenie profili firm w serwisach Facebook i LinkedIn

• Tworzenie materiałów wizerunkowych i promocyjnych

• Przygotowywanie newsletterów

Nasze wymagania

  • Rozwiniętych umiejętności marketingowych

  • Doświadczenia pozwalającego na samodzielną pracę

  • Bardzo dobrej znajomości obecnie wykorzystywanych w branży narzędzi marketingowych

  • Wykształcenia wyższego, preferowane będzie kierunkowe

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z obszarem IT, teletechnika, integracja systemowa, oraz realizacja projektów pod zamówienia publiczne

  • Zaangażowania, kreatywności, otwartości i odwagi

  • Konsekwencji w dążeniu do realizacji określonych celów

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia

  • Stanowisko samodzielne z możliwością wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Młą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Przewiń do profilu firmy