Ta oferta pracy jest nieaktualna od 205 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Mszczonów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FM Logistic pilotuje, zarządza i realizuje usługi magazynowania, przepakowywania i dystrybucji. FM Logistic optymalizuje Globalny Łańcuch Dostaw (Global Supply Chain) swoich klientów: firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. FM Logistic to 21 000 pracowników i ponad 160 platform oraz jednostek logistycznych w Indiach, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Polsce, Czechach, na Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Chinach i Brazylii.
    Miejsce pracy: Mszczonów
    RZ/HO/MAR/10/2017

    Opis stanowiska:

    • dbanie o wizerunek firmy;
    • prowadzenie dokumentacji, zbieranie oraz aktualizacja danych dotyczących działalności firmy i ich archiwizacja;
    • tworzenie raportów i rankingów oraz przygotowywanie prezentacji usług i sektorów w różnych formach graficznych na potrzeby firmy;
    • udział w procesie przygotowania materiałów promocyjnych, m.in. prezentacje, filmy, broszury, ulotki, gadżety;
    • przygotowywanie raportów podsumowujących działania komunikacji zewnętrznej FM Logistic i firm konkurencyjnych;
    • administrowanie i aktualizacja internetowych platform komunikacji (m.in. strona www; facebook; portale magazynów branżowych);
    • analiza i opracowanie pakietów dotyczących wsparcia sprzedaży poszczególnych usług w portfolio FM Logistic;
    • reprezentowanie firmy na konferencjach i spotkaniach branżowych zaplanowanych w danym roku budżetowym;
    • udział w organizacji i obsłudze konferencji oraz spotkań z klientami oraz działania związane z podsumowaniem organizowanych spotkań;
    • kontakt i współpraca z agencjami zewnętrznymi;
    • współpraca przy tworzeniu materiałów komunikacji zewnętrznej.

    Wymagania:

    • kreatywność i umiejętność redagowania tekstów marketingowych;
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
    • samodzielność w działaniu i branie odpowiedzialności za podjęte decyzje;
    • znajomość narzędzi marketingowych online (m.in. Google - Adwords, systemu reklamowego Facebooka, social media marketing, content marketing, marketing wirusowy, video marketing, mobile marketing, itp.);
    • skrupulatność i dokładność w działaniu;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia;
    • produktywność i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat;
    • opiekę medyczną;
    • atrakcyjny pakiet grupowego ubezpieczenia;
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
    FM Logistic Sp. z o.o., Dział Personalny HO, ul. Tarczyńska 111a , 96-320 Mszczonów lub na adres mailowy: [email protected]
    Wszystkie nasze aktualne oferty pracy oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie www.fmlogistic.pl/Kariera/Aktualne-Oferty-Pracy.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie przy ul. Tarczyńskiej 111a dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”