Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu na rynek polski

BELIANIO firmie

BELIANI

Stanisława Więckowskiego 1

Szczecin

Beliani jest międzynarodowym sklepem internetowym, założonym w Szwajcarii, oferującym designerskie meble już w kilkunastu krajach na całym świecie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy specjalisty ds. e-commerce z językiem angielskim.

Stanowisko to ma ogromne znaczenie dla rozwoju naszej firmy. Będziesz ściśle współpracować z wieloma różnymi zespołami takimi jak Business Development, Technology czy Obsługą Klienta, w celu polepszenia wyników sprzedażowych sklepu oraz user experience.
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Planowanie i prowadzenie kampanii reklamowych w różnych kanałach sprzedaży i Social Media
  • Analiza i raportowanie wyników sprzedaży (Google Analytics, Facebook Ads Manager, platformy sprzedażowe).
  • Analiza danych dotyczących funkcjonowania sklepu internetowego w celu ulepszania funkcjonalności witryny.
  • Planowanie i wdrażanie działań mających na celu zwiększenie świadomości marki.
  • Współpraca z partnerami biznesowymi (Allegro, eBay, Amazon)