Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Reef Factory Sp. z o.o.O firmie

Reef Factory Sp. z o.o.

Bydgoska 94

Niemcz (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej firmy,

  • Udział w kreowaniu oraz wprowadzaniu na rynek nowych produktów oraz rozwoju istniejących,

  • Przygotowanie i publikacja angażujących treści w social mediach ,

  • Współtworzenie materiałów promocyjnych,

  • Współtworzenie materiałów video.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach.,Doświadczenie w pracy w dziale marketingu sklepu internetowego,

  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego,

  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social media,

  • Znajomość Google Analytics , Manager Reklam Facebook i Google Ads,

  • Samodzielność i kreatywność,

  • Doświadczenie graficzne, fotograficzne, w realizacji materiałów wideo będzie dodatkowym atutem,

  • Łatwość komunikacji i umiejętność zarządzania komunikacją.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej firmie międzynarodowej,

  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach,

  • Dużą samodzielność w działaniu,

  • Duże możliwości rozwoju osobistego,

  • Umowę o pracę.

Reef Factory dynamicznie rozwijająca się spółka działająca na międzynarodowym rynku akwarystyki morskiej. Firma produkuje nowoczesne urządzenia IoT (smart) oraz system Smart reef. W swojej stosunkowo krótkiej obecności firma zanotowała rekordowo szybkie wskaźniki rozwoju. W chwili obecnej wdrożyła 23 produkty na rynek oraz jest obecna na 15 krajach świata.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, szukasz wyzwań i projektów dużej skali to to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

Więcej o nas