Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

FCA

  • Grabska 11, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

FCA

Grabska 11

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i realizacja strategii komunikacji social media

  • działania content marketingowe

  • tworzenie interesujących treści, artykułów, publikacji itp.

  • pozyskiwanie, monitorowanie i analiza informacji o trendach, nowych możliwości sprzedażowych

  • przeprowadzania badań i analiz nowych produktów, konkurencji, potencjału rynku itp.

  • budowanie komunikacji marketingowej dotyczącej portfolio produktowego FCA

  • planowanie, realizacja działań marketingowych i promocyjnych w celu wzrostu sprzedaży portfolio produktowego FCA

  • analiza działań i efektów

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie z obszaru marketingu lub pokrewne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (minimum 2-letnie)

  • umiejętność tworzenia tekstów marketingowych (copywriting)

  • doświadczenie w pracy przy komunikacji marki w mediach społecznościowych [LinkedIn, YouTube, Facebook]

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność oraz komunikatywność

  • ambitne podejście do wyznaczanych celów

  • kreatywność i otwartość na zmiany

  • chęci do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość projektów graficznych np.: canva, piktochart itp.

  • znajomość: Google Analytics, Google AdWords

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę lub B2B

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia

  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

  • szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, motywujący system premii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FCA

Grupa Kapitałowa FCA to jeden z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce. Dzięki współpracy z największymi producentami rozwiązań telekomunikacyjnych na świecie dostarczamy najbardziej aktualne systemy i dopasowujemy je do możliwości i potencjału naszych klientów.

Dostarczamy innowacyjne produkty i usługi wyprzedzając oczekiwania Klientów dzięki efektywnym narzędziom biznesowym, sprawnej i elastycznej organizacji. Jesteśmy kreatywnym integratorem biznesu budującym wartość dla naszych Klientów i Partnerów.

Przewiń do profilu firmy