Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Świerkówki (pow. obornicki), Oborniki, Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    „Sumin” D. Czabańska, W. Czabański i wspólnicy sp. j. dystrybutor środków ochrony roślin renomowanych koncernów chemicznych oraz produktów marki własnej Sumin takich jak: nawozy, produkty biobójcze, podłoża, mieszanki trawnikowe, poszukuje osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. MARKETINGU
    Miejsce pracy: siedziba Firmy, Świerkówki koło Poznania

    Obowiązki:

    • Współtworzenie strategii i polityki e-marketingu
    • Zarządzanie oraz organizowanie kampanii online z wykorzystaniem SEO, SEA, Adwords, Remarketing, Social Media
    • Prowadzenie platformy B2B
    • Budowanie, monitorowanie i realizacja kampanii email
    • Systematyczne zwiększanie efektywności prowadzonych działań
    • Praca nad rozwojem współpracy ze sklepami internetowymi
    • Realizowanie wyznaczonych celów

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie wyższe w zakresie marketingu
    • Doświadczenie i wiedza w zakresie e-marketingu
    • Zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów, komunikatów
    • Motywacji do rozwoju osobistego
    • Znajomość branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • J. angielski w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w prężnie działającej firmie
    • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Motywujący system wynagrodzeń
    • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Profesjonalne narzędzia pracy
    • Pośrednie narzędzia takie jak: samochód służbowy, telefon komórkowy, itp.

    Oferty zawierające CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.
    Temat maila – Specjalista ds. Marketingu.

    zapraszamy na:
    opisopis

    W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez „Sumin” D. Czabańska, W. Czabański i wspólnicy sp. j. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (t.j. Dz. U. z 2016r. poz. 922.)”.