Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu on-line

FM Dental O firmie

  • Juliusza Lea 112, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FM Dental

Juliusza Lea 112

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych, w szczególności projektów "on-line"

  • Współpraca przy realizowaniu strategii i taktyki komunikacji marketingowej, ze szczególnym uwzględnieniem działań online

  • Realizacja i raportowanie kampanii (GAds, Facebook Ads, innych)

  • Współpraca ze specjalistami produktowymi

  • Tworzenie materiałów i treści marketingowych, głównie do SM, ale nie tylko (teksty, video, grafiki)

  • Współpraca z mediami i agencjami reklamowymi

  • Analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań

  • Opieka nad stroną internetową i profilami firmy na portalach społecznościowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

  • Wykształcenie kierunkowe, wyższe (marketing lub pokrewne)

  • Praktyczna znajomość social mediów (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, YouTube)

  • Kompetencje w zakresie Facebook Ads i Google Ads (pełna biegłość w przynajmniej jednym z tych systemów)

  • Doświadczenie poparte przykładami w samodzielnym prowadzeniu działań komunikacyjnych w social mediach

  • Znajomość narzędzi do analityki i wyciągania z nich logicznych wniosków (Google Analytics, Search Console, Facebook Analitycs)

  • Nienaganna znajomość języka polskiego - umiejętność tworzenia zróżnicowanych treści marketingowych (teksty produktowe, promocyjne, informacyjne, redagowanie tłumaczeń)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1) – warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy z systemami CMS (Wordpress), Fresh Mail

  • Umiejętność tworzenia prostych video i grafik/zdjęć do SM i kanałow on-line (praca z programami: Filmora, i Doodly, Adobe Acrobat, Irfanview, Gimp)

  • Rozwinięte poczucie estetyki

  • Gotowość i pasja do ciągłego rozwoju zawodowego

Mile widziane

  • Zainteresowanie medycyną, stomatologią, biologią

  • Doświadczenie w promocji e-commerce

  • Znajomość narzędzi komunikacji marketingowej offline oraz procesów przygotowania tych narzędzi (reklamy, wydawnictwa, targi, eventy)

  • Doświadczenie w pracy z agencjami zewnętrznymi

To oferujemy

  • Zatrudnienie oparte na umowie o pracę na pełen etat

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań i zróżnicowanych zadań

  • Realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

FM Dental

Jesteśmy jednym z liderów wśród dystrybutorów rozwiązań stomatologicznych na rynku polskim.

Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych technologii w specjalistycznych dziedzinach stomatologii. Od 1995 współpracujemy z renomowanymi producentami w branży medycznej

i stomatologicznej wspierając pracę Lekarzy w gabinetach w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutację dla FM Dental prowadzi Blue Idea Sp. z o.o.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy