Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu on-line

TAURON Sprzedaż

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie działań e-marketingowych i przygotowywanie strategii dla kampanii performance dotyczących produktów z oferty TAURONA

  • Współpraca z agencjami interaktywnymi i reklamowymi w zakresie przygotowania i wdrożenia do realizacji kampanii e-marketingowych

  • Bieżąca analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań kampanijnych

  • Koordynacja działań związanych z tworzeniem materiałów reklamowych, landing page, bannerów reklamowych lub innych materiałów, w tym contentowych niezbędnych do realizacji kampanii

  • Współpraca z innymi departamentami (sprzedaż, e-commerce, produkty, obsługa klienta) w celu ustalenia założeń dla działań i strategii jak również optymalizacji lejka sprzedażowego

  • Inicjowanie i opracowywanie nowych rozwiązań z zakresu promocji online

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane e-marketingowe, ekonomiczne, informatyczne, marketingowe lub z zakresu zarządzania)

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w obszarze e-marketingu, w szczególności pracy przy kampaniach performance realizujących m.in. cele sprzedażowe, leadowe, wizerunkowe

  • Praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Data Studio, Facebook Ads

  • Praktyczna znajomość narzędzi analitycznych służących do monitorowania efektów i optymalizacji działań e-marketingowych w tym m.in. heat mapy, SEO, social media

  • Wysokie kompetencje w zakresie analizy wyników prowadzonych działań, wyciągania wniosków i wdrażania optymalizacji

  • Doświadczenie w zakresie pracy lub współpracy z agencjami kreatywnymi, digitalowymi

  • Znajomość rynku wydawców e-marketingowych, narzędzi stosowanych w kampaniach online, znajomość mierników i sposobów rozliczeń stosowanych w rozliczeniach z agencjami digitalowymi

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Kreatywność, zaangażowanie, inicjatywa i dynamizm w działaniu

  • Nastawienie na pogłębianie wiedzy i ciągłe doskonalenie się

  • Umiejętność pracy zespołowej i pracy pod presją czasu

  • Praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel i PowerPoint)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Podstawowa wiedza z zakresu zagadnień UX

  • Aktualna wiedza z zakresu on-line marketingu, e-commerce, nowych technologii, content marketingu

  • Znajomość języka angielskiego

  • Poczucie humoru ;)

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwość pracy w Spółce, która wchodzi w skład jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • program wdrożeniowy

  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy