Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu (on-line)

SKLEPY KOMFORT S.A.

  • Srebrzyńska 14, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Srebrzyńska 14

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja realizacji kampanii on-line oraz komunikatów promocyjnych na stronie www.

  • Rozwój kampanii internetowych, narzędzi oraz platform digitalowych.

  • Odpowiedzialność za kalendarz działań w internecie z uwzględnieniem strategii działań online (Google Ads, Facebook Ads, SEM, Remarketing, Display, e-commerce)

  • Wsparcie w zarządzaniu radiowęzłem w sklepach i spotami reklamowymi

  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie marketingu.

  • Współpraca z partnerami biznesowymi (agencjami, mediami, podwykonawcami)

  • Analiza efektywności prowadzonych działań - Sporządzanie analiz, raportów i prezentacji.

  • Wsparcie Działu Komunikacji w bieżących obowiązkach np. zlecenie wydruków gazetek, katalogów, banerów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu. Preferowane w planowaniu i realizacji zintegrowanych kampanii digitalowych z zakresu: e-commerce, SEO/SEM, content marketingu, social media, www, Google Ads i Facebook Ads

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu reklamy płatnej w Internecie oraz szeroko rozumianego marketingu internetowego

  • Umiejętność planowania spójnych kampanii przy wykorzystaniu wielu narzędzi

  • Znajomość wskaźników marketingowych

  • Znajomość MS Office (w szczególności Excela oraz Power Point)

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • bony świąteczne

  • karta sportowa

  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji

  • udział w eventach

  • ebooki i audiobooki za darmo

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Przewiń do profilu firmy