Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Marketingu On-line (Social-Media Specialist)

BIGRAM S.A.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Aktualnie nasz zespół ma przyjemność wspierać w procesie rekrutacji międzynarodową firmę
o wieloletnim doświadczeniu i rozpoznawalnej marce w branży AGD.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: AH/SDMO/1121

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowanie materiałów promocyjnych (adaptacja kampanii globalnych, przygotowywanie materiałów lokalnych, przygotowywanie materiałów do wspólnych akcji z partnerami)
  • Planowanie i realizacja działań w mediach społecznościowych (tworzenie treści, promocja, optymalizacja, analiza, współpraca z agencją obsługującą profile marki na social mediach, administrowanie)
  • Planowanie, realizacja, analiza, moderacja kampanii online
  • Zarządzanie treścią i wdrażanie materiałów promocyjnych na strony internetowe.
  • Organizacja i nadzór nad realizacją strefy marki przez partnerów online
  • Współpraca z partnerami handlowymi, agencjami i innymi partnerami w ramach planowania i realizacji wspólnych działań handlowych i promocyjnych online