Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu online

AVENTUS GROUP Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i/lub nadzorowanie kampanii z zakresy Google Ads, a także Linkedin Ads, Facebook Ads,

  • Praca na Googla Analytics w celu prawidłowego odczytywania danych

  • Analiza skuteczności kampanii SEM oraz SEO,

  • Poszukiwanie nowych kanałów dotarcia i pozyskiwania klientów w internecie,

  • Samodzielne prowadzenie projektów mających na celu wdrożenie nowych kanałów pozyskiwania klientów

  • Śledzenie i stała optymalizacja całej ścieżki Customer-Jurney w zakresie zapewnienia jak najwyższej jakości prezentacji oferty,

  • Współtworzenie strategii e-commerce zarówno w zakresie pozyskiwania klienta, jak również retencji istniejącej bazy,

  • Analiza rynku z uwzględnieniem działań konkurencji w obszarze e-commerce,

  • Proponowanie i koordynowanie akcji promocyjnych,

  • Analiza efektów prowadzonych działań, wyciąganie wniosków,

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i treści w celu podniesienia efektywności platformy e-commerce.

  • Nastawienie na pracę zespołową.

Nasze wymagania

  • Min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawność w operowaniu liczbami,

  • konieczna znajomość Google Analytics, Google Ads, Google Tag Manager, znajomość dodatkowych narzędzi optymalizujących kampanie z zakresu SEO i SEM będzie dodatkowym atutem (np. HotJar),

  • Znajomość innych menedżerów kampanii reklamowych, np. LinkedIn i Facebook Ads mile widziana,

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru marketingu / marketingu internetowego lub pokrewnego,

  • Znajomość platform marketing automation oraz systemów do e-mail marketingu (znajomość Sales Manago / Freshmail) będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność wyciągania wniosków i poszukiwania nowych rozwiązań i poszukiwania nowych kanałów pozyskiwania klientów,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę )

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie

  • owocowe poniedziałki

  • Karta sportowa/ opeika medyczna

  • Szkolenia/ kursy

  • Dofinansowania w przypadku dalszego kształcenia ( kursy/ szkolenia/ studia itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne