Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu online / Digital Marketing Specialist

Edenred Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowaniem i realizacją akcji marketingowo-sprzedażowych mających na celu wsparcie sprzedaży produktów, w szczególności:

  • planowanie akcji (działania, planowany przychód)

  • przeprowadzenie akcji (dopilnowanie przygotowania kreacji, zamówienie baz, uruchomienie promocji we wszystkich kanałach)

  • rozliczenie akcji (koszty, przychody, rentowność poszczególnych działań)

  • prowadzeniem stałego wsparcia marketingowego dla produktów

  • ścisłą współpracą z zespołem sprzedaży oraz content marketing (prowadzenie kalendarza akcji oraz ich wdrożenia)

  • kreowaniem scenariuszy w ramach marketing automation nakierowanych na:

  • Lead Nurturing i pozyskiwanie nowych Klientów

  • do sprzedaż do aktualnych Klientów

  • podtrzymywanie relacji i aktywizacja dotychczasowych i potencjalnych Klientów

  • poszerzanie bazy kontaktów

Nasze wymagania

  • doskonałej znajomość metod prowadzenia działań marketingowych w internecie

  • doświadczenia w realizacji kampanii marketingowych online - prowadzenie działań na rynku B2B będzie dodatkowym atutem

  • wiedzy z zakresu analityki internetowej, w szczególności jej wykorzystania w prowadzeniu skutecznych działań marketingowych

  • wiedzy z zakresu marketing automation - znajomość narzędzi i doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu marketing automation będą dodatkowym atutem

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B1 (regularne kontakty z Globalnymi partnerami)

  • zdolności interpersonalnych niezbędnych do utrzymywania dobrych i efektywnych relacji w ramach organizacji lokalnej oraz globalnej

  • bardzo dobrej organizacji pracy, terminowości, odpowiedzialności za powierzone zadania

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze nowoczesnych technologii i płatności, komunikacji, satysfakcji Klienta

  • Stale zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta lunch Edenred; podarunki świąteczne, owocowe poniedziałki, lekcje języka angielski, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia produktowo-rozwojowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Dołącz do Edenred Polska – firmy, która jest światowym liderem w dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla biznesów oraz konsumentów w zakresie motywacji pozapłacowej i lojalności.

Nieustannie sięgamy po innowacyjne rozwiązania, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcję i przyjemne codzienne życie 😊

Przewiń do profilu firmy