Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu online

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp.z o.o.

Potokowa 15

Brętowo

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych

  • Systematyczne prowadzenie profili firmowych (Facebook, Instagram, Linkedin, wizytówki Google)

  • Przygotowywanie treści publikowanych online (www, blogi, social media)

  • Planowanie i realizacja płatnych kampanii reklamowych (Facebook, Google)

  • Aktualizacja i administracja stron www (znajomość Wordpress)

  • Współtworzenie strategii komunikacji i contentu w social mediach

  • Opracowywanie koncepcji wizualnej i projektów graficznych zgodnie z identyfikacją wizualną firmy

  • Tworzenie elementów graficznych na potrzeby strony internetowej, portali społecznościowych

  • Tworzenie prostych filmów reklamowych

  • Analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza dotycząca Internetu, mediów społecznościowych

  • Znajomość narzędzi Facebook Ads /Google Ads

  • Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Corel)

  • Umiejętność rejestracji oraz montażu prostych filmów

  • Wysokie poczucie estetyki i dokładność

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność, kreatywność, sumienność

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenia produktowe

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

CM Auto PLUS aktywnie działa na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym już ponad 30 lat.

Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji, cieszącą się renomą i zaufaniem klientów w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy