Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu Online

VanityStyle Sp. z o.o.

Skierniewicka 16/20

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, tworzenie, wdrażanie oraz koordynacja kreatywnych kampanii e-mail i powiadomień push

  • tworzenie scenariuszy kampanii zautomatyzowanych

  • współtworzenie marketingowej strategii e-mail

  • prowadzenie testów A/B

  • raportowanie efektów prowadzonych działań

  • badanie i analiza efektywności realizowanych kampanii

  • przygotowywanie prostych grafik na potrzeby kampanii

  • przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień z zakresu e-mail marketingu

  • znajomość programów do marketing automation np. GetRespons

  • rozwinięte umiejętności organizacyjne (umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem)

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • mile widziana znajomość programów graficznych np.: Adobe CS/ Canva oraz administracja stron landing page

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość poszerzania wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole

  • atrakcyjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

W VanityStyle jesteśmy młodzi sercem i wiemy, że każdy z nas potrzebuje czuć, że jego praca ma sens. Dlatego od ponad 13 lat wspieramy naszych klientów w tworzeniu kultury organizacyjnej, w której najważniejszy jest człowiek. Inspirujemy do dobrego życia, poszukiwania szczęścia i poczucia satysfakcji. To nasza energia i motywacja do działania. Lubimy to co robimy i chcemy dzielić się naszą pasją.

Przewiń do profilu firmy