Specjalista ds. Marketingu Online

Grupa Zibi S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie budżetem reklamowym e-commerce

  • Regularny kontakt z agencjami AdWords i SoMe reklamowymi i wydawcami w celu optymalizacji działań

  • Koordynowanie budżetu kampanii, w tym optymalizacja kosztów pozyskiwania klienta

  • Zwiększenie wyników sprzedaży w kanale digital oraz zarządzanie kluczowymi współczynnikami mierzącymi jakość

  • Udział w planowaniu działań marketingowych w kanale online

  • Analiza ruchu i zachowania użytkowników w serwisach

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. minimum 2 lata popartego sukcesami doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znasz narzędzia digital i wiedzę z zakresu (SEM, Programmatic display, afiliacje, video, SM)

  • Masz doświadczenie w obszarze digital marketingu i sprzedaży e-commerce

  • Posiadasz dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz odwagę w proponowaniu niestandardowych rozwiązań

  • Znajomość Google Analytics/GTM lub znajomość innych systemów monitorujących i mierzących efektywność kampanii internetowych nie jest Ci obca

  • Duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Dodatkowo Jesteś osobą otwartą na kontakt z innymi ludźmi

  • Samodzielnie organizujesz swoją pracę i nie masz problemu z wyznaczaniem priorytetów

  • Zegarki - kochasz, podziwiasz, kolekcjonujesz? Wystarczy, że choć jedna z tych cech opisuje Ciebie!

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - na umowę o pracę i pełen etat;

  • Pracę w miłej atmosferze, wśród kilkudziesięciu współpracowników, którzy od pierwszego dnia będą Cię wspierać;

  • Realny wpływ na kształtowanie swojej pracy - samodzielność i decyzyjność w swoim obszarze;

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, smartfon);

  • Pracę w unikatowej kulturze organizacyjnej, której jednym z głównych filarów są nasze wartości oraz filozofia naszej firmy.

  • Przyjazny START w naszej firmie i zagwarantowany proces onboardingu od A do Z. Czy wiesz, że nowi Pracownicy oceniają satysfakcję z procesu wdrożenia średnio 8/10?

  • Opiekę medyczną Medicover - w pełni refundowaną!

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego PZU;

  • Mega zniżki na zakup asortymentu Grupy Zibi;

  • ALE CO NAJWAŻNIEJSZE dołączysz do grona pełnych energii i entuzjazmu pasjonatów, którzy tworzą Time Trend!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program sugestii

  • szkolenia i programy rozwojowe

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślić wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy