Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Jacek Nogaj P.H.U.P."DAJANO"O firmie

Jacek Nogaj P.H.U.P."DAJANO"

Ogrodowa 71

Opatówek (pow. kaliski)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i realizacja kampanii marketingowych, mających na celu generowanie leadów dla Działu Sprzedaży

  • Koordynacja działań pracowników Dajano w social-mediach

  • Aktywna współpraca z agencjami reklamowymi

  • Przygotowywanie materiałów reklamowych, katalogów i folderów

  • Przygotowanie Dajano do udziału w targach i wystawach

  • Współpraca z agencjami SEO w celu wzmocnienia pozycji Dajano w internecie

  • Działania z zakresu Public Relations, mające na celu kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Badanie trendów na rynku i dostosowanie do nich komunikacji marketingowej Dajano

  • Tworzenie kalendarza akcji marketingowych oraz nadzór nad jego realizacją

  • Tworzenie i redagowanie treści reklam i artykułów

  • Koordynacja działań content-marketingowych Dajano

  • Tworzenie raportów z realizowanych działań i monitorowanie efektów oraz zarządzanie ustalonym budżetem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, idealnie: marketing, PR i pokrewne

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze marketingu

  • Znajomość mediów społecznościach i umiejętność wykorzystania ich jako kanałów komunikacji marketingowej i sprzedaży

  • Znajomość zasad i narzędzi marketingu cyfrowego (reklama internetowa, e-commerce, Google Analytics)

  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych oraz analiza efektywności przeprowadzonych akcji

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy i syntezy

  • Umiejętność myślenia nieszablonowego i kreatywność

  • Umiejętność redagowania tekstów

  • Rozwinięte umiejętności personalne

  • Wysokie zdolności organizacyjne i negocjacyjne

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w koordynowaniu działań marketingu zagranicznego

  • Umiejętność obsługi programów graficznych

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki na poziomie znacznie przekraczającym średnią dla branży

  • Ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i szybko rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży na skalę Europy

  • Bardzo dużą samodzielność i pole do wykazania się własną kreatywnością

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy lub na umowę cywilno-prawną

  • Możliwość pracy z domu

  • Rozwój zawodowy: szkolenia „z górnej półki”

Firma DAJANO to największy w Polsce i jeden z największych w Europie producent uniwersalnych pojemników metalowych. Nasze wyroby stosowane są w kilkudziesięciu branżach, od logistyki i transportu, po branżę spożywczą i motoryzacyjną. W ofercie mamy zarówno standardowe pojemniki, jak i produkty przygotowywane na indywidualne zamówienie.

Ponad 25 lat doświadczenia, niezwykle wydajne procesy technologiczne i najnowocześniejszy w branży park maszynowy to gwarancja unikalnej jakości produktów. Pomimo niezwykle dynamicznego wzrostu w ostatnim dziesięcioleciu, firma zachowała wszystkie przewagi firmy rodzinnej: szybkość podejmowania decyzji, troskę o jakość produktów, indywidualne podejście do każdego zlecenia, otwartą kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę pracy.

Przewiń do profilu firmy