Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu oraz sprzedaży międzynarodowej

Kepka Group Mikołaj KępkaO firmie

  • 95
    Lipia Góra (pow. chodzieski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kepka Group Mikołaj Kępka

95

Lipia Góra (pow. chodzieski)

Kepka Group Mikołaj Kępka należy do grupy biznesowej Kepka Group - jest firmą rodzinną korzystającą z doświadczenia, wiedzy, znajomości nowych technologii. Firma jest jedną z nielicznych fabryk zajmujących się produkcją zaawansowanych urządzeń dla branży metalurgicznej, ceramicznej, lotniczej, automotive (pieców do obróbki termicznej materiałów od 150 – 1800oC oraz zautomatyzowanych linii produkcyjnych związanych z obróbka termiczną materiałów).

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Tworzenie ofert na sprzedaż usług i produktów,
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami, sprzedaż urządzeń,
  • Koordynacja i udział w procesie tworzenia materiałów marketingowych,
  • Kontakt z prasą, obsługa publikacji,
  • Koordynacja
  • prowadzenia kont w mediach społecznościowych, Kształtowanie komunikacji marketingowej firmy na poziomie strategicznym i taktycznym,
  • Tworzeniem strategii oraz realizacji działań reklamowych,
  • Tworzenie i redagowanie treści na potrzeby materiałów reklamowych oraz komunikacji w sieci,
  • Budowa wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziana znajomość dodatkowego języka: niemiecki, francuski, hiszpański, mandaryński,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność działania pod presją czasu,
  • Zainteresowanie trendami w marketingu, social media i PR,
  • Dobre wyczucie estetyki i kompozycji graficznej,
  • Zdolność komunikacji z działem projektowym oraz wybór projektów graficznych,
  • Otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Podstawowe wynagrodzenie 3.000,00 zł + 1-2% ze sprzedaży generowanej z własnych rozwiązań,
  • Naszą otwartość na nowe propozycje,
  • Możliwość szerokiego rozwoju osobistego,
  • Telefon, przenośną stację roboczą.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny:

  • za pomocą przycisku APLIKUJ
  • telefon kontaktowy w celu umówienia się na spotkanie: 515-034-170

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy