Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

BARBORA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie stroną internetową oraz wizerunkiem w mediach społecznościowych,

  • zarządzanie kampaniami marketingowymi i nowymi projektami marketingowymi,

  • implementacja i zarządzanie promocjami sprzedażowymi.

Nasze wymagania

  • rozumiesz świat marketingu, patrzysz na produkty przez pryzmat realizacji potrzeb klienta, a także rozumiesz kiedy i jak działania marketingowe przekładają się na wyniki sprzedażowe,

  • masz min 2 letnie doświadczenie w marketingu,

  • masz doświadczenie w zarzadzaniu projektami marketingowymi i we współpracy z dostawcami zewnętrznymi,

  • swobodnie poruszasz się w MS Office i korzystasz z nowoczesnych sposobów komunikowania się z klientami,

  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, lubisz proponować nowe rozwiązania i pracować w zespole,

  • jesteś osobą o pozytywnej energii i chętnie rozmawiasz w języku angielskim.

To oferujemy

  • pracę w której mocno wpływasz na kierunek rozwoju szybko rozwijającej się firmy,

  • pracę w której możesz proponować i realizować swoje pomysły,

  • możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy,

  • stabilne warunki zatrudnienia i pakiet fajnych benefitów odpowiadających oczekiwaniom naszego zespołu.

BARBORA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grupa Barbora jest liderem na rynku e-grocery w krajach bałtyckich, gdzie zatrudniamy ponad 1300 osób.

Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość produktów spożywczych, z naszej szerokiej oferty oraz przyjazną i szybką obsługę.

Rozpoczynamy działalność w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do zespołu Barbora !