Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite BARBORA, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BARBORA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Specjalista ds. Marketingu

BARBORA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wiele rzeczy, którymi będziesz się zajmować to projekty we wczesnej fazie rozwoju – będziesz mieć okazję do ich kształtowania i udoskonalania

  • w nasz dynamiczny rozwój wpisane są nowe projekty marketingowe, którymi będziesz mieć okazję zarządzać

  • liczymy na Twoją inicjatywę i aktywne podejście od zadań – będziesz odpowiadać na Newsletter i oczekujemy, że aktywnie poszukasz sposobów, żeby zwiększyć open rate i konwersję

  • zarządzanie stroną internetową to kolejny obszar z zakresu Twoich obowiązków

  • zarządzanie promocjami sprzedażowymi i ich implementacja róznież będą Twoim zadaniem

Nasze wymagania

  • rozumiesz świat marketingu, patrzysz na produkty przez pryzmat realizacji potrzeb klienta, a także rozumiesz kiedy i jak działania marketingowe przekładają się na wyniki sprzedażowe,

  • masz min 2 letnie doświadczenie w marketingu,

  • masz doświadczenie w zarzadzaniu projektami marketingowymi i we współpracy z dostawcami zewnętrznymi,

  • swobodnie poruszasz się w MS Office i korzystasz z nowoczesnych sposobów komunikowania się z klientami,

  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, lubisz proponować nowe rozwiązania i pracować w zespole,

  • jesteś osobą o pozytywnej energii i chętnie rozmawiasz w języku angielskim.

To oferujemy

  • pracę w której mocno wpływasz na kierunek rozwoju szybko rozwijającej się firmy,

  • pracę w której możesz proponować i realizować swoje pomysły,

  • możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy,

  • stabilne warunki zatrudnienia i pakiet fajnych benefitów odpowiadających oczekiwaniom naszego zespołu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Grupa Barbora jest liderem na rynku e-grocery w krajach bałtyckich, gdzie zatrudniamy ponad 1300 osób.

Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość produktów spożywczych, z naszej szerokiej oferty oraz przyjazną i szybką obsługę.

Rozpoczynamy działalność w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do zespołu Barbora !