Ta oferta pracy jest nieaktualna od 309 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Keller Polska Sp. z o. o. należy do Keller Group plc z siedzibą w Londynie. Jesteśmy wiodącym koncernem międzynarodowym w zakresie geotechniki, notowanym na Giełdzie Londyńskiej. Firma Keller istnieje od 1860 roku i aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii - łącznie w ponad 40 krajach świata. Świadczymy profesjonalne usługi geotechniczne z zachowaniem jak najniższego ryzyka dla naszych Klientów i Pracowników.
    SPECJALISTA DS. MARKETINGU
    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

    Do zespołu Keller Polska poszukujemy innowacyjnej osoby, która odpowiadać będzie za całokształt działań marketingowych w naszej firmie w Polsce i za granicą.

    Twoje zadania:

    • Wprowadzenie innowacyjnych i niestandardowych projektów marketingowych z wykorzystaniem Internetu (np. gry, chat boty, blogi, media społecznościowe),
    • Inicjowanie nowych działań i aktywności online, mających na celu budowanie społeczności wokół marki,
    • Opracowywanie, tworzenie i realizacja strategii marketingowej i wizerunkowej firmy,
    • Marketingowe zarządzanie produktami i ich promocja w sieci i na targach branżowych,
    • Monitorowanie pozycji firmy i konkurencji na rynku,
    • Przygotowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych,
    • Planowanie budżetu i wydatków marketingowych,
    • Współpraca przy projektach międzynarodowych i raportowanie do centrali firmy w Niemczech,
    • Współpraca i koordynowanie działań pracowników firmy odpowiedzialnych za media  i sprzedaż,
    • Raportowanie i analiza działań marketingowych i ich wpływu na sprzedaż.

    Szukamy kandydata, który:
    • Posiada dużą znajomość nowości technologicznych i mechanizmów promocyjnych wykorzystywanych w marketingu,
    • Ma doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
    • Zna język angielski w stopniu zaawansowanym,
    • Wie, jak administrować strony www oraz zna kanały komunikacji FB, Instagrama, LinkedIn itp.
    • Posiada znajomość prowadzenia kampanii reklamowych i narzędzi  analitycznych  stosowanych w reklamie internetowej,
    • Ma wykształcenie wyższe,
    • Jest samodzielny oraz bardzo kreatywny,
    • Umie współpracować i wykazuje wysokie zdolności komunikacyjne,
    • Lubi być mobilny -  do 30% podróży w kraju i za granicą,
    • Mile widziane umiejętności obróbki zdjęć, grafika komputerowa,
    • Mile widziane doświadczenie w sektorze B2B.

     Co oferujemy:
    • Przestrzeń i otwartość na kreację i wdrażanie innowacyjnych pomysłów, powiązane z premiowaniem,
    • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,
    • Kartę Multisport,
    • Benefity związane z ZFŚS,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Możliwość nauki języka rosyjskiego/angielskiego,
    • Szkolenia w kraju i za granicą,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Lider Geotechniki,
    • Pracę w firmie wyróżnionej tytułem Najlepszy Pracodawca 2016 – AON Hewitt,
    • Miejsce pracy w Ożarowie Mazowieckim, z możliwością częściowej pracy z domu,
    • Samochód służbowy (przy dobrych wynikach i przedłużeniu umowy).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj. Na aplikacje czekamy do 20 stycznia.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli: