Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu (OZE)

Arago Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w opracowywaniu oraz wdrażaniu kampanii marketingowych i akcji promocyjnych zgodnych ze strategią firmy

  • przygotowywanie materiałów reklamowych, komunikacyjnych i promocyjnych

  • zarządzanie i administrowanie stroną internetową

  • wdrażanie pomysłów i działań wspierających sprzedaż firmy

  • redagowanie tekstów PR-owych oraz produktowych z zakresu OZE

  • współorganizowanie targów oraz eventów biznesowych

  • planowanie i prowadzenie płatnych kampanii we współpracy z zewnętrznymi dostawcami (generowanie leadów sprzedażowych)

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektroenergetycznej, OZE

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu

  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • dobra organizacja pracy własnej

  • decyzyjność oraz chęci realnego wpływu na rozwój firmy

  • kreatywności, entuzjazmu i otwartej głowy na etapie wizjonerskim, ale też aktywnej i zaangażowanej postawy na etapie wdrażania pomysłów

  • umiejętności copywriterskich („lekkiego pióra”)

To oferujemy

  • kontrakt B2B/inna forma umowy

  • pracę w niespotykanej na rynku atmosferze - tworzymy wyjątkowy Zespół nastawiony na długofalowe relacje

  • praca zdalna

O nas

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Podgórnej 82A podchodzi kompleksowo do obniżania kosztów energii naszych Klientów. Oferujemy rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii oraz elektromobilności.

Stwórz z nami świat pełen czystej energii przyszłości i dołącz do naszego Zespołu na stanowisku: Specjalista ds. Marketingu (OZE).