Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

ABM JĘDRASZEKO firmie

  • Pabianice, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy firmą produkcyjną, realizującą sprzedaż na rynek polski jak i rynki zagraniczne. Naszym klientom, odbiorcom profesjonalnym, oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej PCV i aluminium.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Współudział w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej
  • Inicjowanie akcji marketingowych mających na celu intensyfikację sprzedaży, współpraca z działem handlowym
  • Tworzenie i wysyłka katalogów, newsletterów i komunikatów marketingowych
  • Administrowanie treściami na stronach internetowych
  • Udział w realizacji projektów marketingowych
  • Współpraca z zewnętrznymi wykonawcami i dostawcami, w tym z agencjami reklamowymi, marketingowymi oraz mediami
  • Budowanie marki poprzez prowadzenie aktywnej komunikacji w sieciach społecznościowych (Facebook, Instagram, Linkedin, YouTube)
  • Tworzenie programów motywacyjnych dla działu sprzedaży i klientów zewnętrznych
  • Prowadzenie analiz rynkowych, pomiaru i raportowanie wyników realizowanych działań marketingowych

Twoim atutem będzie:

  • min. dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowych
  • Znajomość zagadnień związanych z komunikacją oraz budowaniem świadomości marki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i umiejętność tworzenia treści reklamowych
  • Doświadczenie w tworzeniu narzędzi i mechanizmów wspierających sprzedaż
  • Doświadczenie w branży stolarki otworowej
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu,
  • Wsparcie zespołu na etapie wdrażania,
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy