Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

ABM JĘDRASZEK

  • Piłsudskiego 3H, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Piłsudskiego 3H

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej

  • Inicjowanie akcji marketingowych mających na celu intensyfikację sprzedaży, współpraca z działem handlowym

  • Tworzenie i wysyłka katalogów, newsletterów i komunikatów marketingowych

  • Administrowanie treściami na stronach internetowych

  • Udział w realizacji projektów marketingowych

  • Współpraca z zewnętrznymi wykonawcami i dostawcami, w tym z agencjami reklamowymi, marketingowymi oraz mediami

  • Budowanie marki poprzez prowadzenie aktywnej komunikacji w sieciach społecznościowych (Facebook, Instagram, Linkedin, YouTube)

  • Tworzenie programów motywacyjnych dla działu sprzedaży i klientów zewnętrznych

  • Prowadzenie analiz rynkowych, pomiaru i raportowanie wyników realizowanych działań

Nasze wymagania

  • Min. dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowych

  • Znajomość zagadnień związanych z komunikacją oraz budowaniem świadomości marki

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i umiejętność tworzenia treści reklamowych

  • Doświadczenie w tworzeniu narzędzi i mechanizmów wspierających sprzedaż

  • Doświadczenie w branży stolarki otworowej

  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu,

  • Wsparcie zespołu na etapie wdrażania,

  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną,

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy firmą produkcyjną, realizującą sprzedaż na rynek polski jak i rynki zagraniczne. Naszym klientom, odbiorcom profesjonalnym, oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej PCV i aluminium.

Przewiń do profilu firmy