Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i obsługa mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin)

  • Prowadzenie kampanii Google Ads oraz badanie efektywności tych kampanii

  • Sporządzanie analiz i badanie aktualnych trendów w obszarze e-commerce

  • Planowanie i realizacja kalendarza publikacji w kanałach online

  • Tworzenie koncepcji i wsparcie w przygotowywaniu grafik, filmików, infografik i innych materiałów promocyjnych

  • Nadzorowanie i aktualizacja treści na stronie internetowej i w sklepie internetowym

  • Analiza działań SEM/SEO i optymalizacja treści pod tym kątem

  • Redagowanie tekstów marketingowych, artykułów i informacji prasowych

  • Wsparcie w organizacji udziału firmy w imprezach targowych i eventach

  • Rozwój nowoczesnych gałęzi marketingu i współtworzenie strategii firmy w tym zakresie

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży B2B

  • Zainteresowanie dziedziną marketingu internetowego oraz chęć rozwoju w tym kierunku

  • Ukończone studia wyższe (studia na kierunku marketing lub o profilu technicznym będą dodatkowym atutem)

  • Znajomość specyfiki branży technicznej będzie Twoją niewątpliwą zaletą

  • Wcześniejsze doświadczenia samodzielnej odpowiedzialności za profile społecznościowe danej marki

  • Doświadczenie w CMS i aktualizacji treści na stronie www

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads (linki sponsorowane, kampanie produktowe, remarketing, display) i zagadnienia analityki internetowej (Google Analytics) nie są Ci obce

  • Umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe

  • Wcześniejsza współpraca z grafikami, a znajomość programów graficznych będzie stanowić Twoją przewagę

  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Zaangażowanie i optymistyczne nastawienie do pracy

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, w której Twoje pomysły mają znaczenie

  • Stabilność zatrudnienia w firmie będącej liderem w branży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Wyjazdy integracyjne

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

Elesa+Ganter Polska w liczbach:

- 80.000 produktów w ofercie

- 250 nowości rocznie

- 700 dokumentów wprowadzanych codziennie do naszego systemu

- kilkanaście tysięcy aktywnych klientów rocznie

Jesteśmy włosko-niemieckim producentem standardowych elementów do maszyn i urządzeń, używanych praktycznie w każdej gałęzi przemysłu na świecie. Od ponad 75 lat aktywnie wspieramy inżynierów i konstruktorów maszyn, oferując im innowacyjne rozwiązania oraz produkty najwyższej jakości. Jesteśmy obecni w 70 krajach i współpracujemy z największymi na świecie firmami produkcyjnymi. Jeśli chcesz pracować w firmie, która jest liderem w swojej branży i być częścią zgranego oraz przyjaznego zespołu, ta praca jest dla Ciebie idealna.

Przewiń do profilu firmy