Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Olewnik Sp. z o.o.O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Olewnik Sp. z o.o. istnieje od 1989 roku. Od chwili powstania są symbolem doskonałego smaku polskich wędlin. Nowoczesna technologia, wyselekcjonowany surowiec oraz zastosowane receptury gwarantują produktom wysoką jakość.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce świadczenia pracy: Drobin, Płock, Płońsk, Sierpc, Ciechanów, Mława

Obowiązki:

  • Realizowanie strategii marki Olewnik
  • Organizacja i prowadzenie projektów i akcji marketingowych lokalnych i ogólnopolskich
  • Analiza skuteczności podjętych działań i rozliczanie przeprowadzanych akcji
  • Digital marketing - nadzór nad firmową stroną internetową, analizy danych i działania SEO, copywriting
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej, nadzór nad firmowym corporate designem
  • Reaserch, e-mail marketing, bazy danych, prezentacje Power Point
  • Wsparcie bieżących zadań zespołu, w tym działań PR
  • Współpraca z agencjami marketingowymi oraz drukarniami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność budżetowania i rozliczania i przeprowadzania akcji marketingowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych
  • Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Kreatywności i inicjatywy w działaniu
  • Zmysłu estetycznego
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Prawo jazdy
  • Dobra znajomość środowiska Microsoft Windows
  • Dobrej znajomości oprogramowania biurowego MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w rozwijającej się dynamicznej firmie, wśród ludzi odważnych oraz ceniących dobrą i efektywną pracę zespołową

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Olewnik Sp. z o.o. z siedzibą w Świerczynku 10A, przetwarzała moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy