Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

ORLEN PaliwaO firmie

  • Zglenickiego 44, Płock
    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ORLEN Paliwa

Zglenickiego 44

Płock

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej,

  • Opracowanie oraz wdrażanie działań marketingowych mających na celu pozyskanie klientów, zwiększanie sprzedaży oraz świadomości oferty firmy,

  • Planowanie i realizowanie działań z zakresu marketingu wewnętrznego,

  • Wsparcie działań w obszarze CSR,

  • Realizacja działań content marketingowych – pisanie tekstów, newsletterów, itp.,

  • Tworzenie prezentacji w PowerPoint, folderów, ulotek, raportów rynkowych,

  • Monitorowanie mediów, analizę rynku i trendów,

  • Współpraca z agencjami/firmami zewnętrznymi (np. agencjami reklamowymi, drukarniami),

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi ORLEN Paliwa oraz z innymi spółkami z Grupy Kapitałowej ORLEN,

  • Realizacja innych działań wynikających z pracy działu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe: marketing, reklama, dziennikarstwo, komunikacja i PR, inne pokrewne,

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze marketingu,

  • Znasz język angielski na poziomie min. średniozaawansowanym,

  • Znasz aktualne trendy, techniki i narzędzia wykorzystywane w marketingu i komunikacji zewnętrznej,

  • Posiadasz praktyczną znajomość MS Excel, PowerPoint,

  • Posiadasz umiejętności redagowania tekstów,

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacji i współpracy,

  • Jesteś osobą samodzielną i zorganizowaną.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

ORLEN Paliwa to spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN specjalizująca się w obsłudze logistycznej klientów biznesowych i sprzedaży hurtowej produktów paliwowych: benzyn, olejów, gazu oraz produktów energetycznych i energii elektrycznej. Ogólnopolska sieć handlowo-logistyczna ORLEN Paliwa umożliwia rozwój kariery w różnych regionach Polski, we współpracy z partnerami biznesowymi programu Paliwa BAQ lub w ramach sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Ekoterm

Przewiń do profilu firmy