Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

MVGM PROPERTY MANAGEMENT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja działań marketingowych w centrum handlowym

  • organizacja i koordynacja działań promocyjnych w galerii (eventy, materiały promocyjne)

  • nadzór nad zawartością strony www i FB galerii

  • przygotowywanie not prasowych i stałej współpracy z mediami lokalnymi

  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz eventowymi, drukarniami, firmami poligraficznymi

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z najemcami galerii oraz monitorowanie ich aktywności marketingowej

  • budowanie i stałe utrzymywanie dobrych relacji z władzami i instytucjami kulturalnymi miasta oraz lokalnymi organizacjami, aktywne włączanie obiektu w życie miasta

  • dbanie o pozytywny wizerunek galerii w regionie

  • koordynacja spraw administracyjnych biura

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem; mile widziane doświadczenie na stanowisku w dziale marketingu lub agencji reklamowej

  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dyspozycyjność

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Kafeteria My Benefit

  • Przyjazna i wspierająca kultura firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

MVGM - lider w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi w Europie.

Firma, obecna w 10 europejskich krajach i zatrudniająca ponad 1,600 ekspertów, oferuje swoim klientom kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami, łącząc międzynarodowe doświadczenie z doskonałą znajomością specyfiki lokalnego rynku. MVGM świadczy swoje usługi zarówno dla funduszy inwestycyjnych, banków, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, firm ubezpieczeniowych jak i lokalnych właścicieli nieruchomości.

Więcej informacji o MVGM można znaleźć na stronie https://www.mvgm.com/.

Przewiń do profilu firmy