Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    BIMAX to firma, która powstała 20 lat temu. Od 15 lat jesteśmy związaniu z branżą displayów reklamowych oraz materiałów POS. Doświadczenie zdobywaliśmy biorąc udział w projektach dla wielu znanych światowych marek. Jesteśmy również wiodącym dostawcą oraz konwerterem materiałów samoprzylepnych renomowanych marek światowych  dostarczającym wyroby do najbardziej wymagających branż przemysłu m.in. automotive i AGD. Zaufanie klientów determinuje ciągły, preżny rozwój firmy oparty na dostarczaniu klientom oczekiwanego produktu. Stawiamy na jakość i profesjonalizm oferując Klientom naszą pomoc i wieloletnie doświadczenie!

    Region: woj. podkarpackie, preferowane Krosno i okolice

    Zakres obowiązków:

    • kształtowanie wizerunku firmy
    • współudział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej dla poszczególnych
    • obszarów działalności firmy
    • planowanie i realizacja kampanii marketingowych
    • stałe monitorowanie i analiza efektywności podejmowanych działań
    • zarządzanie treścią portali www
    • bieżące wsparcie działu handlowego w zakresie akwizycji sprzedaży
    • współpraca z działami marketingu partnerów handlowych
    • przygotowywanie materiałów reklamowych i informacyjnych

    Oczekiwania:

    • kreatywność, samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
    • duża wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu marketingu B2B
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
    • umiejętność pracy w silnym, młodym zespole
    • umiejętność tworzenia i redagowania treści materiałów marketingowych
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • mile widziana znajomość systemów zarządzania treścią CMS
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej, dynamicznej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • udział w projektach dla znanych marek światowych
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • możliwości rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.