Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

  • Kuźnicka 1, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kuźnicka 1

Police

Twój zakres obowiązków

Proces analizy biznesowej:

• Analiza wyników biznesowych z perspektywy rynku / aplikacji / produktu.

• Zbieranie informacji rynkowych od zespołu sprzedaży na temat wydajności produktu, ocena rentowności konkretnego produktu.

Proces analizy rynku:

• Gromadzenie i agregowanie informacji o dynamice rynku.

• Zbieranie i agregowanie informacji dotyczących branży i konkurentów.

• Monitorowanie otoczenia makro firmy w zakresie produktów.

Proces zarządzania produktem:

• Odpowiedzialność za utrzymanie karty danych technicznych produktu, opracowanie układu PTDS.

• Odpowiedzialność za zewnętrzną dokumentację produktu (broszury, ulotki itp.).

• Odpowiedzialność za dostarczenie wyniku określonych procesów operacyjnych.

• Projektowanie i wdrażanie usprawnień procesów/operacji.

Komunikacja marketingowa:

• Pomoc w obsłudze witryny od strony technicznej i handlowej, projektowanie i utrzymywanie odpowiedniego poziomu treści.

• Reprezentowanie firmy podczas targów branżowych lub podczas wizyt u klienta; branie udziału w targach i konferencjach.

• Projektowanie materiałów marketingowych działu handlowego.

• Udział w tworzeniu kampanii marketingowych produktów.

• Aktywne generowanie sposobów promowania marki firmy w branżowych publikacjach, mediach cyfrowych.

• Pomoc w przygotowaniu nowych materiałów biznesowych, wszelkich artykułów w imieniu firmy.

• Współudział w tworzeniu rocznego planu/budżetu marketingowego.

• Nadzór nad pełnym planem marketingowym (teksty, tłumaczenia, korekta oraz produkcja, dystrybucja).

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie pracy w obszarze marketingu (cyfrowego i tradycyjnego) w środowisku korporacyjnym lub agencyjnym.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

  • Wysokie umiejętności twórczego copywritingu.

  • Swobodne poruszanie się w mediach społecznościowych.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w marketingu produktów z tworzyw sztucznych.

To oferujemy

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.

  • Benefity pozapłacowe (m.in. dofinansowanie do szkoleń, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej, wypoczynku).

  • System premii kwartalnych.

  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online z ekspertem w danym obszarze

3

Feedback oraz ewentualna propozycja warunków współpracy

4

Pierwszy dzień pracy oraz kompleksowy onboarding

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

Przewiń do profilu firmy