Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Sanpol Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko

Specjalista ds. MarketinguNumer ref.: Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Koordynacja działań marketingowych i promocyjnych z partnerami Sanpol,
  • Kontrolowanie wykonywania działań w określonym czasie i określonym budżecie,
  • Wsparcie Pracowników Działu w projektach off-line i on-line oraz codziennych zadaniach,
  • Współudział w organizacji eventów,
  • Koordynacja marketingowych działań w Salonach Sprzedaży Sanpol,
  • Przygotowywanie koncepcji akcji promocyjnych, nadzór nad ich opracowaniem, wdrożeniem i rozliczeniem w kanale off-line i on-line,
  • Przygotowywanie materiałów graficznych we współpracy z grafikiem.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu,
  • Doświadczenie we współpracy z wieloma zewnętrznymi partnerami biznesowymi, agencjami reklamowymi i drukarniami,
  • Doświadczenie w tworzeniu kampanii trade marketingowych w kanale B2B lub B2C,
  • Doświadczenie w opracowywaniu koncepcji materiałów marketingowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży budowlanej,
  • Podstawowa znajomość obsługi dowolnych programów graficznych,
  • Zmysł estetyczny,
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Międzynarodowe środowisko pracy w ramach współpracy VGH,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Perspektywa zdobycia bogatego doświadczenia,
  • Możliwość samodzielnej pracy,
  • Szkolenia,
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (dopłata do studiów, kursów),
  • Bogaty pakiet motywacyjny (opieka zdrowotna, karnet sportowy).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sanpol Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Pokrzywno 8, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami. o ochronie danych osobowych(Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy