Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNailO firmie

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Jasielska 10A

Poznań

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:

Zakres zadań:

  • Aktywne współuczestnictwo w tworzeniu strategii wdrożenia produktów,
  • Tworzenie planów promocyjnych,
  • Dopasowanie narzędzi marketingowych do prowadzonych działań,
  • Koordynacja prac związanych z przygotowaniem projektów graficznych z Agencjami zewnętrznymi i studiem graficznym na potrzeby realizacji akcji promocyjnych i premier produktowych,
  • Opracowanie briefów do prowadzonych działań marketingowych (premiery produktowe/ nowe kolekcje, akcje promocyjne, duże aktywacje konsumenckie),
  • Bieżący kontakt z działami: produktowym, logistyki, contentu, visual merchandisingu, trade marketingu i koordynacja procesów wynikających z przyjętego planu dla marki,
  • Prognozowanie, analizowanie i wyciąganie wniosków z przeprowadzonych akcji konsumenckich,
  • Tworzenie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania,
  • Monitorowanie i analizowanie rynku oraz działań konkurencji.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy przy projektach marketingowych. w obszarze content marketingu,
  • Umiejętność wyciągania wniosków z przedstawionych danych oraz zagadnień oraz przełożenie ich na adekwatne rozwiązania,
  • Otwartość na nowe narzędzia, nowe podejścia oraz niestandardowe rozwiązania,
  • Kreatywność i proaktywne podejście do nowych tematów przełożone na efektywne działanie,
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
  • Odwaga do różnorodnej pracy wielozadaniowej w dynamicznym środowisku,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Multisport
  • Enel-Med
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach
  • Zgrany Zespół
  • Innowacyjne projekty i możliwości realnego wpływu na rozwój firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie do wysyłanego CV treści klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cosmo Group z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 10A zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.''

Administratorem danych jest Cosmo Group Sp. zo.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu (60-476) przy ulicy Jasielskiej 10a. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy