Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

IBP Instalfittings Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie strategii marketingu wewnętrznego i zewnętrznego
  • opracowywanie strategii oraz planów marketingowych
  • inicjowanie i wdrażanie zmian w strategiach podnoszących sprzedaż,
  • ścisła współpraca z Zarządem firmy w celu tworzenia planów marketingowych i ich realizacji,
  • nadzór i dbanie o identyfikację wizualną firmy, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i prowadzenie działań związanych z komunikacją marketingową i public relations,
  • tworzenie i nadzór nad treściami zamieszczanymi na firmowej stronie www, w mediach społecznościowych i w innych kanałach marketingowych,
  • przygotowywanie kampanii promocyjnych,
  • ocena oraz rozwój nowych możliwości biznesowych, przeprowadzanie analiz rynku oraz potrzeb użytkowników,
  • tworzenie prezentacji i materiałów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe lub podyplomowe z zakresu Marketingu lub PR
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej lub budowlanej,
  • wiedza i doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych metod marketingowych, głównie marketingu cyfrowego z wykorzystaniem mediów społecznościowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne,
  • kreatywność, innowacyjność i otwartość na nowe rozwiązania

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in.: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

Specjalista ds. marketingu, Poznań