Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

BiofarmO firmie

  • Wałbrzyska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w budowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych dla wybranych marek, w tym rozwój nowych produktów,

  • wsparcie w przygotowywaniu kampanii reklamowych i materiałów marketingowych, koordynacji prac agencji graficznych, reklamowych, mediowych oraz badawczych,

  • organizowanie eventów, ocena efektywności wykorzystywanych narzędzi i budżetów,

  • planowanie i wdrażanie programów marketingowych, przygotowywanie analiz rynkowych, planów budżetowych, raportów, zestawień oraz prezentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (marketing),

  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu lub dziale sprzedaży w branży farmaceutycznej,

  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Power Point),

To oferujemy

  • praca z uznanymi markami na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

  • współpraca w zgranym zespole,

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego,

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jeśli jesteś osobą, która:

  • szuka możliwości rozwoju na rynku farmaceutycznym,

  • jest kreatywna i otwarta na nowe pomysły,

  • stawia sobie ambitne cele i je realizuje,

  • łatwo adaptuje się do zachodzących zmian,

  • ma łatwość przyswajania wiedzy,

  • posiada umiejętność analitycznego myślenia,

  • ma silną orientację na wynik,

  • potrafi efektywnie planować swoją pracę,