Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Marketingu

HICRON sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

HICRON sp. z o.o.

Marcelińska 90

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zespołowa realizacja projektów i kampanii marketingowych wspierających sprzedaż oraz obszary EB i CSR
  • przygotowywanie artykułów na stronę www oraz dla mediów
  • przygotowywanie prezentacji, materiałów graficznych, postów Social Media itp.
  • dzielenie się własnymi pomysłami, inspiracjami… oraz udział w ich realizacji!

Nasze wymagania

  • lekkie pióro i ciekawe portfolio (artykuły blogowe, wywiady z pracownikami, artykuły dla mediów)
  • wyczucie stylu pozwalające ogarnąć proste grafiki np. w Canvie
  • szósty zmysł planowania, koordynacji i harmonogramowania projektów marketingowych (elastyczność w podejściu do zmian – must have!)
  • wiedza i doświadczenie w zakresie marketingu internetowego (must have – wiedza na temat marketing automation, rozumienie logiki działania kampanii marketingowych)
  • zrozumienie i sympatia dla CSR i EB (taaak, takie projekty też będą. Nie tylko marketingowe wsparcie sprzedaży)
  • umiejętność działania w zespole (takim naprawdę fajnym!) i współpracy z ludźmi na różnych szczeblach organizacji
  • otwartość na nowości zgłaszane przez nas i wymyślone przez Ciebie!
  • poczucie odpowiedzialności za jakość i wyniki pracy
  • znajomość angielskiego na poziomie min. B2
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2-3-letnie)

Mile widziane

  • masz doświadczenie w pracy w agencji PR-owej
  • umiesz obsługiwać Adobe Ilustrator
  • znasz niemiecki
  • śledzisz trendy technologiczne

To oferujemy

  • Wpływu na firmę, na jej marketing i na kierunek własnego rozwoju. Bo to daje moc, a moc – motywację do pracy.
  • Szkoleń, warsztatów, udziału w burzach mózgu. Bo nasz rozwój to rozwój firmy.
  • Elastycznych godzin pracy. Bo rozliczamy się z wytyczonych zadań, a nie z godzin spędzonych przy biurku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Kim jesteśmy, kim nie jesteśmy

Jesteśmy Zespołem Marketingu. Nasza firma działa w bardzo dynamicznej i rozwojowej aczkolwiek wymagającej branży IT, dla klientów na każdym kontynencie. Technologie nie są nam obce i lubimy to, co robimy. Nie boimy się realizacji własnych pomysłów i potrafimy przekonać, że są właściwe. A czasami wysłuchać argumentów, że jednak nie są ;) Wciąż poszukujemy nowych dróg dotarcia do klienta… a więc sprawdzenia marketingowej mocy własnej na żywym organizmie. Chcesz spróbować swoich sił w marketingu B2B? Dołącz do nas!

Specjalista ds. Marketingu, Marcelińska 90, Poznań