Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

HICRON sp. z o.o.O firmie

  • Marcelińska 90, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HICRON sp. z o.o.

Marcelińska 90

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zespołowa realizacja projektów i kampanii marketingowych wspierających sprzedaż oraz obszary EB i CSR

  • przygotowywanie artykułów na stronę www oraz dla mediów

  • przygotowywanie prezentacji, materiałów graficznych, postów Social Media itp.

  • dzielenie się własnymi pomysłami, inspiracjami… oraz udział w ich realizacji!

Nasze wymagania

  • lekkie pióro i ciekawe portfolio (artykuły blogowe, wywiady z pracownikami, artykuły dla mediów)

  • wyczucie stylu pozwalające ogarnąć proste grafiki np. w Canvie

  • szósty zmysł planowania, koordynacji i harmonogramowania projektów marketingowych (elastyczność w podejściu do zmian – must have!)

  • wiedza i doświadczenie w zakresie marketingu internetowego (must have – wiedza na temat marketing automation, rozumienie logiki działania kampanii marketingowych)

  • zrozumienie i sympatia dla CSR i EB (taaak, takie projekty też będą. Nie tylko marketingowe wsparcie sprzedaży)

  • umiejętność działania w zespole (takim naprawdę fajnym!) i współpracy z ludźmi na różnych szczeblach organizacji

  • otwartość na nowości zgłaszane przez nas i wymyślone przez Ciebie!

  • poczucie odpowiedzialności za jakość i wyniki pracy

  • znajomość angielskiego na poziomie min. B2

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2-3-letnie)

Mile widziane

  • masz doświadczenie w pracy w agencji PR-owej

  • umiesz obsługiwać Adobe Ilustrator

  • znasz niemiecki

  • śledzisz trendy technologiczne

To oferujemy

  • Wpływu na firmę, na jej marketing i na kierunek własnego rozwoju. Bo to daje moc, a moc – motywację do pracy.

  • Szkoleń, warsztatów, udziału w burzach mózgu. Bo nasz rozwój to rozwój firmy.

  • Elastycznych godzin pracy. Bo rozliczamy się z wytyczonych zadań, a nie z godzin spędzonych przy biurku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Kim jesteśmy, kim nie jesteśmy

Jesteśmy Zespołem Marketingu. Nasza firma działa w bardzo dynamicznej i rozwojowej aczkolwiek wymagającej branży IT, dla klientów na każdym kontynencie. Technologie nie są nam obce i lubimy to, co robimy. Nie boimy się realizacji własnych pomysłów i potrafimy przekonać, że są właściwe. A czasami wysłuchać argumentów, że jednak nie są ;) Wciąż poszukujemy nowych dróg dotarcia do klienta… a więc sprawdzenia marketingowej mocy własnej na żywym organizmie. Chcesz spróbować swoich sił w marketingu B2B? Dołącz do nas!