Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Fairbox Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Czynne śledzenie trendów wnętrzarskich;

  • Tworzenie i realizacja planu akcji marketingowych;

  • Przygotowywanie targetowanych mailingów, ich treści, filtrowania bazy danych, wysyłka

  • Nawiązywanie współpracy ze studiami architektonicznymi oraz designerami, a także influencerami;

  • Planowanie wprowadzania nowych kolekcji autorskich wzorów sklepu;

  • Prowadzenie profili sklepu na mniejszych mediach społecznościowych (Homebook, Pinterest itd.)

  • Badanie i analiza efektywności realizowanych kampanii marketingowych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność;

  • Głowa pełna pomysłów;

  • Doświadczenie w influencer marketingu, znajomość platformy Salesmanago oraz umiejętności fotograficzne będą dodatkowymi atutami;

  • Konieczne jest zainteresowanie tematyką aranżacji wnętrz i znajomość nowinek wnętrzarskich.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w godzinach 9-17 lub 8-16; możliwość pracy częściowo zdalnej;

  • Bardzo dobrą lokalizację firmy – obok Rynku Jeżyckiego, łatwy dojazd komunikacją tramwajową, parking przed biurem;

  • Możliwość ciągłego poszerzania swoich kompetencji z zakresu marketingu internetowego i e-commerce.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • imprezy integracyjne

Fairbox Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości dekoracji ściennych. Dekorujemy wnętrza zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. W ostatnich latach prężnie rozwijamy się w sektorze e-commerce.

Przewiń do profilu firmy