Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań przy akcjach plebiscytowych

  • tworzenie kosztorysów akcji

  • opracowywanie harmonogramów działań realizowanych akcji

  • organizacja eventów

  • kontakt z kontrahentami przy realizowanych akcjach

  • współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi zespołami przy projektowaniu i realizacji projektów

Nasze wymagania

  • umiejętność przeprowadzenia analizy rynku celem znalezienia potencjału biznesowego

  • umiejętność tworzenia przekonujących marketingowych treści w internecie opartych o wypracowane korzyści i wartości produktów

  • biegła znajomość Microsoft Office i Google Analytics (mile widziane również: Wordpress, Photoshop)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • znajomość zagadnień takich jak: lejki sprzedażowe, CRM, RTB, marketing automation, programmatic advertising

  • wiedza z obszaru reklamy online (umiejętność analizy wskaźników CPC, CPM, CTR, itp.)

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie medialnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość współpracy z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość pracy w dynamicznym i zgranym zespole

  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie Internetu podnoszącej Twoją wartość na rynku pracy

  • możliwość łączenia swoich pasji z życiem zawodowym poprzez udział w tematycznych projektach prowadzonych przez naszą firmę

  • pracę z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • bonusy świąteczne

  • dobra lokalizacja biura

  • benefity sportowe

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Jesteśmy wydawcą regionalnych dzienników, tygodników, serwisów informacyjnych, serwisu naszemiasto.pl oraz wielu periodyków branżowych. Znasz nas pod takimi tytułami jak m.in.: „Głos Wielkopolski”, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl czy strefabiznesu.pl.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.