Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Cortland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i realizacja akcji promocyjnych i reklamowych (od koncepcji, tworzenia treści, zlecenia materiałów graficznych po kontrolowanie efektów).

  • Udział w planowaniu kwartalnego budżetu marketingowego.

  • Wsparcie innych działów w działaniach marketingowych.

  • Współpraca i monitoring działań agencji reklamowej.

  • Zarządzanie obiegiem komunikacji marketingowej (agencje, partnerzy, handlowcy).

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów wymagających dobrej organizacja czasu pracy (mile widziane doświadczenie w koordynowanie raportów, zarządzanie projektami).

  • Masz minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znasz najnowsze trendy marketingowe.

  • Masz lekkie pióro - napisanie kilka zdań o sprzęcie Apple nie będzie dla Ciebie trudnym zadaniem.

  • Posiadasz zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

  • Angażujesz się w to, co robisz i można na Tobie polegać.

Mile widziane

  • Znajomość sprzętu Apple.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Najnowsze produkty Apple w najlepszej cenie dla pracowników.

  • Karta MultiSport, pakiet Medicover i dofinansowanie wakacji!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi